| whealth a întrebat:

Am pe testicule vreo 3 bubițe albe, dar le am de foarte mult timp si sunt ca un fel de coșuri, doar ca astea vad ca nu dispar... imi puteti spune va rog ce sunt? Cand incerc sa le sparg iese ceva alb din ele.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Acele bubite albe existente pe scrot/''punga'' in care sunt situate testiculele (deci NU pe testicule laughing ), reprezinta cosuri cu sebum, adica grasime exact ca si cele care apar pe alte parti ale corpului. Si acele bubite/cosuri de care amintesti, se pot stoarce exact la fel cum se procedeaza cand se stoarce de grasimea existenta in ele, orice cos de pe piele prin apasare/strangere. Spor la treaba si Succes!

1 răspuns:
| cyupaku a răspuns:

Puncte de grasime, lasa-le in pace