| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am prieten avem aproape 6 luni de cind suntem impreuna in ultimul timp este destul de suparat si nervos...ne certam de la orice nimic oare nu mai vrea sa fim impreuna?

Răspuns Câştigător
| FckYeah a răspuns:

Poate nu s-a plictisit, poate are problemele lui si poate nu vrea mila din partea ta. Incearca sa nu-l stresezi cu mesajele si telefoanele, sau eu stiu cu ce. Da-i putina libertate happy Funda?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Baiatul s-a plictisit. Lasa-l sa zboare la alta floare.

| alexpitrock a răspuns:

Buna,
intreaba-l sincer ce i s-a intamplat, daca cumva vrea sa va despartiti, poate are un alt motiv si e mai secretos, daca ti la el incearca sa lupti pentru el, poate isi va schimba atitudinea, bafta!happy

| eevvaa a răspuns (pentru alexpitrock):

L-am intrebat de multe ori se eschiveaza de la raspuns..imi spune ca ma iubeste...dar cite odata imi pare ca este ceva la mijlok..il iubesc mult.dar nu cred ca o sai pot rabda toate capriciile si proasta dispozitie