| AresLusitani a întrebat:

Salut, am problema, am 18 ani si am facut dragoste cu prietena mea... ea avand 17 peste o saptamana face 18 si bineinteles nu e virgina dar cand faceam dragste am atins din greseala lichidul ala seminal (lubrifiant natural) dar m-am sters bine pe mana si apoi i-am introdus degetu in vagin... poate sa ramana insarcinata? Va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce fel de dragoste ati facut, si unde era acel lichid seminal cand l-ai atins?

| AresLusitani explică (pentru anonim_4396):

Pai na era pe chlti ( pe ai mei) si l-am atins ( a ramas putin pe deget)iar dupa aia m-am sters bine de pantaloni...

| AresLusitani explică (pentru AresLusitani):

Chiloti*

| anonim_4396 a răspuns (pentru AresLusitani):

Nu te mai ingrijora degeaba, in contact cu aerul sperma se altereaza

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BlueViP a răspuns:

Nu, nu poate ramane insarcinata

| Swal a răspuns:

"si bineinteles nu e virgina"
Sunt pe cale de disparitie bro, pe cale de disparitie.

| MoruAndrei a răspuns:

Deci nu s-a întâmplat în ea? Atunci nu e problemă dacă te-ai şters pe deget. Lichidul seminal conţine spermatozoizi, deci dacă fata a fost în contact cu lichidul seminal trebuie să mergeţi repede la o consultaţie.