| Andrei151 a întrebat:

Saluthappy Am pus aici intrebarea deoarece am vazut ca e cea mai vizualizata. Tatal meu trebuie sa se intoarca din Franta.El nu a cumparat de acolo biletele de avion.Le-am cumparat din Romania. El ce trebui sa aiba la aeroport deoarece eu am primit pe email biletele de avion si BoardingCard. Ce informatii trebuie sa-i dau eu lui ca sa poata merge cu avionul fara probleme.E de la firma Wizz. Codul de confirmare sau ce? Pe boardingCard zice sa prezinte asta la intrarea in avion straight face.Dar nu am cum sa il daulaughing Deci ce date trebuie sa-i dau?

1 răspuns:
| Symonela a răspuns:

Sa spuna la aeroport in Franta ca i sa luat bilete din Romania, acolo se verifica prin calculator cu numele sau si cu codul de confirmare si poate merge fara probleme.Eu asa am plecat in Spania anul trecut si mi sa luat bilet de acolo.