| c0pil1n a întrebat:

Salut.
Am și eu câteva întrebări.
Am 23 de ani și un penis cam mic "14 cm"
Reușesc să-i ofer orgasm prin sex normal partenerei mele dar vreau sa vă întreb...
Credeți că un penis undeva la 17 18 cm poate să satisfacă o femeie mult mai bine?
Adică la introducere unu de 14 cm vs 18 cm femeia are aceași plăcere? Sau suntem ghinioniști noi cei mai mici.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Învață să folosești și poziții care face ca femeia sa se simtă mai bine happy eu am 15 cm și 14 grosime laughing și nu ma plâng atât. Am 28 ani laughing apropo, nu orice femeie se mulțumește cu 14-15 cm... Unele vor pl de cal. Trebuie sa ai grija in fata cărei femeie îți dai chiloții jos deoarece unele pot râde de tine și te simți stânjenit și poți intra chiar în depresii. Nu am pățit sa râdă vreo femeie de mine doarece am umblat numai cu femeie serioase, dar am citit despre întâmplari de gen și atât eu cât și tu nu cred ca ți-ai dori asta. happy comportamentul non verbal spune de fapt ce gen de femeie este.

12 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu ți-ai primit deja răspunsul când ai văzut că-ți aduci partenera la orgasm?!

| RAY a răspuns:

Nu marimea conteaza si grosimea

| corbulalbrosu a răspuns:

Poti fi convins ca NU esti ''ghinionist''. In timpul actului sexual, adancimea vaginului poate sa se modifice intr-o oarecare masura de la lungimea sa de circa 8-9 cm in stare nestimulata (relaxata) la o adancime care in cazuri exceptionale se poate lungi incat sa ajunga sa fie de circa 11-13 cm insa numai in momentul in care femeia ajunge in starea de surescitare maxima. Astfel ca toata partea penisului care este in + (plus), fata de lungimea de 13-14 cm, reprezinta in timpul sexului asa numita partea ''inactiva'' a penisului, fiindca ''NU SE BAGA'' (ca si ''bilutele'' laughing ) desi faptic, practic... participa la sex. Multa Sanatate!
https://clickpentrufemei.ro/....../a18506672

| Emilian65 a răspuns:

Nu fi suparat. Cu cei 14 cm cat are penisul tau poti satisface orice femeie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Degeaba are cineva penisul de 18 cm ca vaginul tot nu are adâncimea aia și nici nu îl poți introduce tot, nici sa îl suga tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pereții tai din chirpici

| GouDidodino a răspuns:

Dacă aș fi în locul tău, nici nu as iesi din casa de rusine

| c0pil1n explică (pentru GouDidodino):

Dacă aș fi lăbar ca tine m-aș sinucide

Răspuns utilizator avertizat
| Alexxiax98 a răspuns:

Nu e mic deloc, in primul rand. Atata timp cat spui ca reusesti cu partenera, ce mai conteaza? Vaginul oricum e mai mic de atat.

| Anonim2136493 a răspuns:

Totul depinde de partenera ta și de cât e de adânc vaginul ei. Pentru unele fete poate sa para mic, pentru altele mare, iar pentru altele perfect. Nu poți generaliza pe toate femeile cât de satisfăcute ar fi cu un penis de 14cm

| Ion02102 a răspuns:

Da