| Tudor018 a întrebat:

Am si eu nevoie de niste sfaturi. Sunt cu o fata de ceva vreme, dar nu reusesc sa mai evoluez daca intelegeti. Cum pot sa fac sa merg mai departe? inca nu am avut un sarut

Răspuns Câştigător
| Alexandru0007 a răspuns:

Si cum vrei sa o saruti? simplu...iti apropii buzele de ale ei si gata. ia-o de mana, plimba-te cu ea etc lasa timiditatea

3 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Dar ce faceti? va tineti de mana macar? ce varste aveti? sunt niste detalii care lipsesc

| Tudor018 explică (pentru Alexandru0007):

16ani. Am ieșit la întâlniri

| Alexandru0007 a răspuns (pentru Tudor018):

Si cum vrei sa o saruti? simplu...iti apropii buzele de ale ei si gata. ia-o de mana, plimba-te cu ea etc lasa timiditatea

| Kingsley a răspuns:

O saruti spontan. Exista sansa sa iti iei o palma ori sa ii placa.
Depinde de momentul ales si cum o faci.