| Stefan3 a întrebat:

Salut am si eu o intreare.Vb cu o fata de cateva zile care o stiu dintr-un prieten e la mine in liceu eu a 12 a ea a 10 a...Eu am fost primul care s-o bag in seama ma rog asta nu mai conteaza.Dar o mai aud din cand in cand " ce a mai zis X de mine "? Sa-mi zici daca mai zice ceva de mine azi..etc si imi vorbeste cu " :*".Ma rog, Am observat k numai eu o bag in seama si decat odata ea m-a bagat dar asta nu prea conteaza zic eu.Pana luni cand eram pe strada si am zarit-o.I-am facut din ochii dupa care ea se face ca nu ma vede si baga nasu in telefon mergand mai departe, ea vazandu-ma pe mine.Sunt in Friendzone? Se foloseste de mine? Poate ii place de mine dar din cauza ca eram cu niste colegi s-a intimidat?

Am nevoie de ajutor..Merita sa mai vorbesc cu ea?

3 răspunsuri:
| Azre a răspuns:

Ai mai pus această întrebare și ți-am răspuns la ea.

| Dariusuu a răspuns:

Nu inteleg de ce-i mai oferii atentie, chiar nu merita.
Se foloseste doar de tine dar cred ca ti-ai dat seama deja.

Ignor-o total. Chiar nu ai nevoie de ea.

| foreveryou a răspuns:

Se foloseste de tine... sad nu merita sa mai vorbesti cu ea sorry :/