| Abstract123456 a întrebat:

Salut am si eu o intrebare! Am facut sex cu prietena mea si in timpul actului sexual s-a rupt prezervativul. dar imediat am simtit si am scos.cred ca a durat cam fractiune de secunda chestia asta.mentionz ca nu ejacluam si nu eram nici aproape de acest moment.care este probabilitatea ca ea sa ramana insarcinata ...multumesc

Răspuns Câştigător
| Ellen_7403 a răspuns:

Pai daca nu ai ejaculat este totu okthinking
era bine ca ea sa ia si pastila de a 2-a zi pentru orice eventualitatebig grin
nu cred ca trebuie sa-ti faci griji...

3 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Citește / citiți despre toate modalitățile de a evita o sarcină. Utilizați și voi asociate : protecția biologică, burețel acid, etc nu doar prezervativ că vezi că astea se mai și rup. O femeie apelează la : avort la cerere, dacă nu vrea să păstreze sarcina respectivă. Ideal este să eviți sarcina. Există și riscul, că la avort să îi zgârie, taie, sau chiar să îți perforeze uterul, din greșeală, în timpul acelor manevre medicale. Din fericire, nu prea se întâmplă, la fiecare avort. Avortul este o operație cu risc mare, că nu vede ce face.

| Vvistula a răspuns:

20% nimeni nu stie sigur ce s-a intamplat atunci, deci nu poti fi sigur, dar daca e cumparai un test de sarcina sa vezi si atunci o sa stii

| andyas01 a răspuns:

Maa nu are cum sa ramana insarcinata daca nu ai ejaculat in ea.trb sa ejaculezi ca sa ramana insarcinata.asa ca stai fara griji nu o sa ramana insarcinata.