| boyandme a întrebat:

daca ma poate ajuta cineva. Cand eram mai mic am vazut pe tvr un serial. vreo 15 episoade ceva cu un oracol (CA UN PC care vorbea) o nava. un copil care era imparat. ceva foarte frumos.big grin Dar numai stiu numele serialului big grinMa poate ajuta cineva?big grinpls am uitat sa precizez :d era vorba si de niste cristale big grin si nu e arabela big grin

1 răspuns:
| 阿雷克桑德拉 a răspuns:

Acm cativa ani, vreo 9 ani asa, stiu ca urmaream un serial care se numea: pasiuni era ceva in genu, cu o femeie batrana, un fel de vrajitoare care se numea tabita si avea un copil mik ceva in genu care se numea timmy. in rest nu mai tin minte.