| Jokers666 a întrebat:

exista vreo diferenta drintr-o papusa gonflabila atunci cand o faci fata de o femeie adevarata? Vreau seriozitate!

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.
O să încep cu o anecdotă.
Hrăneam dincolo de un gard de sârmă un căine mare, fioros.
I-am aruncat peste gardul de sârmă ceva carne care mirosea bine, frumos.
A înfulecat carnea.
Apoi vântul a smuls din mâna moastră punga de plastic transparent în care adusesem carnea.
Și punga mirosea frumos. Era încă cu urme umede de carne în interiorul ei. Cuțu a înfulecat și punga.
De ce nu a reușit să facă diferența? Mirosul era copleșitor pentru el.
Punga nu era digerabilă.
Cam asta este diferența dintre o femeie de cauciuc și una care are ADN și ARN ca tine.

| Jokers666 explică (pentru sadrian46):

Frumos poiem va apreciez ma intreb cum nu sunteti ceva scritor ceva

| sadrian46 a răspuns (pentru Jokers666):

Sunt scriitor și poet, cu 4 premii literare mai mici, nu cărturistice.

21 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nici măcar una.

| RAY a răspuns:

Diferenta e ca papusa aia nu e o vicleana, ipocrita, mincinoasa, prefacuta care sta cu tine din interes, asta e diferenta in rest ambele ofera vaginul lor ca atat ofera o femeie unui barbat pasarica lor si multe drame

| Sofer a răspuns:

Nu e ca o femeie adevărată. Dar e varianta bună dar nu gonflabila. Păpușă de silicon de la 400 £ în sus.

| Jokers666 explică (pentru Sofer):

Da de aia ziceama aia realistica de 1700 de ron de pe sex shop

| SG1995 a răspuns:

Da, e una dintre ele e vie, se miscă, când o fți are reacții.

| Werrich a răspuns:

Nu, nu exista diferente, doar ca gonflabila sta cu tine si cand nu ai bani...

| alexalx1234 a răspuns:

Exista diderente. Nu e curva, nu suge scula nu stiu cator barbati si nu e materialista si fitoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista!
Nu prea găsesc minioane femei, doar fetițe și aleas ilegale. In schimb mini sex dolls nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Mare diferență. Una e artificială, fără emoții și sentimente, iar cealaltă e umană, însuflețită.

| Andresso a răspuns:

Eu as dori sa am una dar n-am unde sa o ascund laughing)

| Jokers666 explică (pentru Andresso):

Sub pat ca sigur nu o gaseste nimeni

| Andresso a răspuns (pentru Jokers666):

Se face curatenie des sub pat laughing

| Jokers666 explică (pentru Andresso):

In pivnita ca sigur nu o gaseste

| Jokers666 explică:

Da dar nu ma refer la papusa din ais *** 400 de ron ma refer la papusi din alea realistice la 1700 de ron

| Michaeel a răspuns (pentru Jokers666):

Foarte bine! Totuși, o păpușă e făcută din plastic în timp ce o femeie e făcută din carne și oase. Nu te supăra pe mine, e ciudat... Dar dacă pe tine te ajuta, continua!

| Jokers666 explică (pentru Michaeel):

Hai ma frt nu sti de caterinca am pus si eu aceasts intrebare sa vad cati labagi sunt ca *** am iubita doar sa va testez pe voi, ca eu deja am avut relati sexuale, ca doar sa vad tineretu din ziua de azi cum se comporta

| Jokers666 explică:

Stai linistit nu m-am suparat dintr-o banala intrebare

| Duduchi a răspuns:

Ce întrebare. Femeia gonflabila mai are orgasm, îți mai face sex oral, are mirosul celei adevărate? NU.

| stefan20056 a răspuns:

Da exista diferenta