| Ionel201011 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare intr-o luna implinesc 14 ani si penisul meu are 3cm flasca si 9-10 cm in erectie cand e flasca il pot decalota dar cand e in erectie pot decalota doar capul penisului, nu pot mai mult ma doare ata aia. am fimoza aia? mentionez ca il pot decalota sa se vada doar capul dar nu pot mai mult ma doare ata aia. astept raspunsuri serioasesad

Răspuns Câştigător
| DorelSudoru a răspuns:

Dragul meu, daca te informai putin e normal.Nu este o problema, si ata nu trebuie rupta.

9 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Esti virgin, ai o ata foarte puternica, masturbeazate si poate vei reusi sa o rupi, daca nu atunci cand vei face prima data sex se va rezolva problema.
Sper ca te-am ajutat.

| T4ny4 a răspuns:

Vezi? Daca era maica-ta croitoreasa stia ce sa faca cu ata! Eu zic sa-l tai jos!

| DarQueen a răspuns (pentru T4ny4):

Să-ţi fie ruşine, băiatul chiar are probleme.

| T4ny4 a răspuns (pentru DarQueen):

Extraordinar! Pentru asa probleme se merge la doctor, nu se intreaba pe un site plin de adolescenti.

| DarQueen a răspuns (pentru T4ny4):

Da, dar nu se face mişto totuşi de o boală, eşti de acord? Şi eu sunt adolescent, dar nu râd de astfel de probleme.

| T4ny4 a răspuns (pentru DarQueen):

Tu stii ce inseamna boala? El sufera de lipsa de informatii.In rest e ceva normal.Ar trebui sa foloseasca "ata" aia sa se spanzure!

| DarQueen a răspuns (pentru T4ny4):

Ascultă, dacă nu m-aş fi confruntat cu aceeaşi problemă, nu aş fi zis nimic. Şi nu sunt deloc dezinformat...Şi poate fi fimoză, după descriere...

| T4ny4 a răspuns (pentru DarQueen):

Esti doctor cumva? Lasa un specialist sa dea verdictul!

| DarQueen a răspuns:

Încearcă să te masturbezi şi poate cedează. Dacă nu, la primul act sexual se rezolvă. Dacă tu crezi că e ceva grav, atunci mergi la o consultaţie. Baftă!