| DjStefanuck a întrebat:

Salut, am şi eu o întrebare, mai exact despre dezvirginarea la băieți, am înțeles că trebuie să se rupă ceva "ață", este vorba despre "ața" de pe mijlocul penisului? Daca da, păi când se rupe, se rupe doar dintr-o parte? Adica ce pnm îti atârna după ața că nu înțeleg

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu se rupe nimic.

| vocea a răspuns:

Vad ca esti curioasa dar ata nu are trreba cu dezvirginare, la unii se rupe la altii nu.

| semyryan a răspuns:

Asta este o prostie... Asa am auzit si eu acum cativa ani cand eram mic si prost si credeam... Dar nu e adevarat sau cel putin mie nu m-i s-a intamplat.

| ClaviusLord09 a răspuns:

Da mai gagauta, ti-o pui de gat si sari de la balcon laughing