| niculescuadi23 a întrebat:

Salut, am și eu o întrebare, sunt cu iubita mea de 5 luni de zile și nu știu cum să explic, este chestia că de obicei când vin să o iau de la școală și merg cu ea in parc și cu 2 colege de ale ei pur și simplu nu vrea să mă ia in brate, că ori că e supărată ori că e nervoasă sau că are draci și de obicei dacă vreau să o duc acasă, zice că nu, că mă duc cu colega mea că mi-e de bârfe și astea. De obicei când eram prin zona scolii ei și când am apucat sa o iau in brațe doar o data efectiv se uita stânga-dreapta, nu știu ce să spun. Ea mesaje îmi dă...mă întreabă ce fac, vorbește cu mine doar vreo 5 minute, că cică nu are timp, voi ce credeți? Mă puteți ajuta? Mă înșeală sau nu? Mă confrunt de vreo 3 luni și ceva cu..chestia asta și îmi spunea că are doar ca prieteni pe unu...acum ce sa mai zic.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca in cazul vostru, dragostea si iubirea de care amintesti este unilaterala si nu reciproca asa cum este normal sa fie intr-o relatie de cuplu. Pur si simplu ea nu simte si nici nu manifesta vreo atractie sentimentala cat de mica fata de persoana ta din moment ce iti respinge toate incercarile tale atat de a o atinge macar cat si ideea de a fi singura cu tine vreodata. Cauta-ti iubirea in bratele altei fete ca sa-si manifeste sentimentele de afectiune cat si dorinta de a fi impreuna doar cu tine. cat mai des si cat mai mult. Sanatate!

| Andreeush a răspuns:

Dacă procedează așa după 5 luni de relație atunci ceva nu e în regulă, poate nu vrea să fie văzută cu tine.

| darrio2007 a răspuns:

Pentru ea esti doar o iesire la plimbare. Are pe altul care o satisface.

| sofisis a răspuns:

Nu te inseala dar nici nu te mai vrea...