| PerfectPINK a întrebat:

Salut, am si eu o mica problemahee hee doresc sa ma "combin" cu o fata... iar prietena fetei ma place iar eu nu... si fata respectiva stie asta. desi eu i-am spus ca nu vreau sa fim impreuna. Cum pot face sa fiu cu fata respectiva fiind in aceasta situatie? :-s

4 răspunsuri:
| Maxim96 a răspuns:

Fa ce-ti spune constiinta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ii spui ca iti place de ea si nu de prietena ei.

| Yonnela1234 a răspuns:

big grin
Pai fa ce iti spune inima

| PerfectPINK explică (pentru Yonnela1234):

Sa ii spun fetei ca imi place de ea si ca as dori sa fim impreuna... dar daca ea imi va spune de faza cu prietena ei... de asta imi este teama