| Gogoasa24 a întrebat:

Salut, am si eu o nelamurire din cauza obezitatii penisul meu pare asa de mic? ma refer ca are putini cm posibil ca dupa ce slabesc sa aiba marimea sa normala? Am de slabit 30 de kg am slabit deja 25.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca si dupa ce ai slabit 25kg penisul este tot micut, trebuie sa te impaci cu ideea ca, asta este masura lui normala si pentru totdeauna.
Din pacate, penisul creste doar pana la varsta de 16 ani.

| Gogoasa24 explică (pentru Violleta2022):

Am 18 ani si 102 si mai am de slabit 30 de kg inca sunt obez dar pare un pic mai mare de cand am dat jos cat am zis.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Gogoasa24):

Cand ai spus ca mai ai de slabit 5kg, am crezut ca ai deja vreo 70-80kg.
In orice caz, dupa ce vei da jos si cele 30 de kg, vei observa ca este mai lung cu 2-3 cm.

| Gogoasa24 explică (pentru Violleta2022):

Da dar ma refer ca am 102 kg si mai am de slabit 30 am slabit deja 25 cand o sa am 70-80 de kg o sa fie mai mare?

| Gogoasa24 explică (pentru Gogoasa24):

Scuze ca am dat reply in varianta mobile nu a aparut ce ai raspuns si am pus desktop

| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul CORECT este un bineinteles ca DA. Cu cat este mai gros tesutul adipos (grasimea) din zona pubiana, cu atat este mai mare partea de la baza penisului care este ascunsa/mascata din lungimea totala a penisului. Daca vei slabi si vei da jos cele 30 de kg amintite, in mod sigur va creste lungimea aparenta a penisului tau. Sanatate!

| Mary012 a răspuns:

Nema dotare nema penis