| Edyedy12332 a întrebat:

Am si eu o problema. Am 14 ani si am facut sex cu prietena mea (sexul a fost protejat si nu era nici o urma vizibila ca durexul sa fi fost spart). Dar i-a curs o picatura de sange sau mai putin si ft nepronuntat din vagin si mi-e frica sa nu fie insarcinata (tin sa mentionez ca are menstruatia neregulata si ca a venit ultima oara la inceputul lunii). Poate sa fie vorba despre o sarcina sau urmeaza sa ii vina ciclul?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Aparitia picaturi de sange mentionate in mod absolut sigur sau mai bine zis in niciun caz NU s-a produs din cauza ca s-ar PUTEA ca printr-o minune/miracol sa se formeze o sarcina. Bineinteles ca acea picatura de sange, ar putea sa reprezinte posibilul ''mesager'' a viitoarei sangerari menstruale in cazul in care actul sexual a fost intretinut in ultima sau ultimele zile ale ciclului menstrual actual. Sanatate!

| Andreeush a răspuns:

Poate era virgină și a curs sânge.
Ce vârstă are iubita ta?

| Edyedy12332 explică (pentru Andreeush):

Nu e prima oara cand o facem
Are tot 14

| Goete a răspuns:

De la ce sa ramana insarcinata, de la sange? Si de unde sangele?

| ErnestFrancisc a răspuns:

Da