| Blu3Boyyy a întrebat:

Salut! Am și eu o problemă: am 20 de ani și de două zile, când mă masturbez, am dificultăți deoarece nu pot ajunge la ejaculare. Am incercat de mai multe ori și ieri și azi până m-am "plictisit" deoarece erecția se întrerupea, ori aveam senzații de usturime. Într-un final am reușit să ejaculez cu greutate (mai forțat) și senzația a fost copleșitoare deoarece am amețit, parcă nu am primit aer suficient, am am avut senzație de paralizie și am tremurat cu tot corpul incontrolabil în jur de 3 minute. Aș dori să tratați răspunsurile cu seriozitate și să știu de ce am pățit așa.
Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la un medic urolog, este clar ca ai nevoie de tratament.

| Emilian65 a răspuns:

Nu te mai masturba asa de des. In felul acesta nu vei mai avea fenomenele de care ai vorbit mai sus.

| lCupidon a răspuns:

Eu zic sa mai aștepți câteva zile fără sa îl freci, nu sunt expert dar cred ca va ajuta