| stefancelmare10 a întrebat:

am si eu o problema am aproape 18 ani. si inca si inca nu mi-a venit sperma. ma puteti ajuta cu vreun sfat ceva?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Va trebui sa ceri sfatul si ajutorul medicului.
Renunta sa cauti ajutor pe net, discuta cu parintii si faceti o programare la medic, nu ai nici un motiv de jena!
Multa sanatate iti doresc!

5 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

S-ar putea sa ai ejaculare retrograda sau sa nu produci sperma deloc. Trebuie sa mergi la medicul urolog sa faci un control de specialitate.

| Cristiann25 a răspuns:

Pai ai dat la laba si ai vazut ca nu iese nimic? Continua pana dai de "aur"!

| stefancelmare10 explică (pentru Cristiann25):

Crede-ma cand am sa fac eu laba o sa fie sfarsitul lumii...

| SorinTudor a răspuns:

Cum ai ajuns la concluzia asta?

| slenderica a răspuns:

Pai de unde sa vina?