| Valicalota a întrebat:

Salut am si eu o problema am cunoscut o fata am stat o luna cu ea si mai spre sfarsit evita sa ne mai vedem etc vorbea mai sec si mi a zis ca ea a stat cu un baiat un an jumate si ca s au cam impacat (2 luni au fost despartiti) si zisese ca nici la mine nu vrea sa renunte. In fine am iesit afara si mi a explicat care e situatia si ca ii e greu sa se desparta de el ca o leaga niste chestii de el si nu a vrut sa zica ce si i am zis sa ia o decizie. Nu a luat o si de atunci i am mai zis s ne vedem si mereu isi gasea scuze sa nu iesim si dupa imi zisese ca s au despartit iar si tot ii mai ziceam sa iesim ca daca vrea sa nu ne mai vedem sa imi zica odata si zicea sa termin cu prostiile astea ca nu vrea sa renunte la mine etc si tot asa pana acum, evita sa iesim, sau cel putin asta cred eu. Ce sa inteleg din asta?

10 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

E normal dupa o relatie de 1 an jumate ai multe amintiri si lucruri impreuna cu persoana de langa tine
e normal sa revina la el pentru ca inca il mai iubeste dar ii place si de tine
e prinsa intre ciocan si nicovala nu vrea sa-ti dea un raspuns decisiv
nu o presa si las-o usor
nu va prinde niciunul e sigur daca mai continua asa trebuie sa ia o decizie clara si punct...

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu ii permitei JIGODIEI sa isi bata joc de tine, esti tanar esti la varsta la care trebuie sa strabati cat mai multe cearsafuri nu sa steai dupa curul javrei ca un fraier, ignor total si afiseazate cu alta fata, sa vezi ce va turba jigodia

| Valicalota explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Da dar nu cred ca o mai intereseaza ca nu prea mi a mai dat mesaje si cand ii ziceam eu gen sa se decida ce face nu mai raspundea la mesaj si ma trezeam peste o zi doua cu "ce faci" si mai vorbeam asa cu ea in rest numai eu ii mai dadeam mesaje. Sa nu ii mai dau?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Valicalota):

JIGODIA ordinara ce tupeu, fratele meu arata-i indiferenta totala si nu ii mai fi disponibil

| neutrino a răspuns:

Trebuie sa intelegi ca fata te place tare mult, numai ca nu are timp si pentru tine si, din acest motiv, ea te-a refuzat elegant.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Aaa, esti gen ( pusca din degete ) si tu esti prezent langa ea si tanjesti sa se desparta de prietenul ei. Daca era atrasa de tine, se lingea cu tine, nu cu el. Bravo tinere, nu ai batut fierul cat a fost cald.

| Valicalota explică (pentru TheLoveDoctorr):

Fratimiu esti chior? Am stat cu ea o luna laughing

| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru Valicalota):

"Fratemiu", atunci nu ai batut fierul cum trebuie.

| Valicalota explică (pentru TheLoveDoctorr):

Dar cum trebuia sa l bat?

| AlexDkfy a răspuns:

Fara suparare dar... cred ca cei doi au intretinut relati porcoase laughing sa zicem asa si i-a placut de asta nu il lasa pe ala in pace / este tipul de persoana care alearga dupa 2 iepuri dar nu va prinde nici unul / da logic, evita sa va vedeti ca sa nu va vada ex'ul ei... Ai doua variante. 1. Ori o lasi acum si castigi victorios scorpiei cu 2 fete. 2. Sau ramai fraier si lasa-te jucat pe degete (Tu alegi laughing ) easy peasy leamon squieasy