| GOGAIE18 a întrebat:

Am si eu o problema. Am facut dragoste cu prietena mea pentru prima oara la mine si am ejaculat in prezervativ fara sa simt. credeti ca e vreun risc sa fi ajung vreun strop din prezervativ in vagin, ca ea sa ramana insarcinata? Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

Daca prezervativul nu s-a spart nu avea cum sa ajunga speram in vagin. Asta presupunand ca nu ai penetratr-o si inainte de a-ti pune prezervativul. Aveti mai multa grija pe viitor.

| GOGAIE18 explică (pentru Oana92):

NU, PREZERVATIVUL NU S-A RUPT! Doar ca am stat cu sperma in el in timp ce o penetram si am folosit prezervativul de la inceput.

| Oana92 a răspuns (pentru GOGAIE18):

Atunci puteti sta linistiti! happy

| GOGAIE18 explică (pentru Oana92):

Multumeeesc!

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Daca ai ejaculat in prezervativ nu are cum sa ramana bortoasa

| Emilian65 a răspuns:

Daca actul sexual a fost protejat cu prezervativ si nu s-a produs ruperea acestuia, nu sunt sanse ca ea sa fi ramas gravida.