| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Am si eu o problema in dragoste. M-am indragostit de cineva care din pacate nu simte nimic pentru mine momentan.Mentionez ca nu am avut tangente pana acum dar pe mes vorbim destul de mult.Sufar foarte mult, lui nu ii place nicio fata inca.Credeti ca as putea face ceva?

1 răspuns:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Da, e simplu. Ii spui ca il placi. Sau, daca nu vrei sa ii spui pe messenger, invita-l intr-un parc la o plimbare si ii spui fata in fata. Conteaza si cadrul in care esti cand ii spui asta, atmosfera romantica. Bineinteles ca daca si el te place pe tine si vrea o relatie, te va saruta. Bafta!

pa, pa.