| crStyle a întrebat:

Am si eu o problema la calculator, mi-am reinstalat de curand windows-ul pe calculator (w7 64 biti) si faza este ca nu imi merge sunetul de la calculator, adica sunetul la casti merge, dar cel al calculatorului cand nu sunt castile bagate nu functioneaza. Ma refer la faptul ca, calculatorul meu are propriile lui boxe incorporate in unitate si nu am nevoie de boxe ca sa se auda, pana sa-l reinstalez mergea, acum nu mai merge, scot castile si imi apare X la iconita cu volum din coltul ecranului. Ce trebuie sa fac, stie cineva?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Incearca sa-i dai un restart si vezi daca functioneaza dupa aceea.

| mihai69 a răspuns:

La categoria la care ai pus întrebarea nu pot decât să te îndemn să-ți faci de lucru într-un mod erotic cu el și poate se rezolvă. Ai grijă mai ales la preludiu!