| meinteil a întrebat:

Salut am si eu o problema la munca am o imprimanta xerox workcentre pe114e.
Problema este ca eu pe pc am windows 10 si nu XP si sefi spun ca sa incerc sa instalez pe win 10 fiindca nu doresc sa schimbe imprimantele mai ales ca aceea are si scanner majoritatea calculatoarelor acolo sunt win xp sau win 7 care merg exceptand al meu care are win 10.
Este vreo solutie sa o faca sa mearga? observ cand o conectez USB ca o gaseste insa nu scoate la imprimanta nimic.
Multumesc

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Fă o mașină virtuală minimală cu win XP și gata.

| JustMeForever3 a răspuns:

Man,ai facut sex cu imprimanta sau de ce postezi întrebarea aici?

Răspuns utilizator avertizat