| CiupilaNn a întrebat:

Salut.Am si eu o problema legata de penis! Imi pute foarte tare si nu stiu cum sa scap de miros am incercat sa dau cu sapun sal frec cu buretele in dus sa nu mai puta si tot pute! Cum fac sa nu mai puta.

PS: Mirosul este de sperma+raton mort FUNA!

9 răspunsuri:
| WhiteLover a răspuns:

Cred ca tu te plictisesti extrem de tare, nu-i asa?

| WhiteLover a răspuns (pentru asuldinmaneca):

Pai alta explicatie sa ma tau in doua daca gasesc pentru postari penibile ca astea

| Cristian0884df11 a răspuns:

Parfumeaza-l sau carceste-te tare si sugee acea sperma probabil nu o sa mai puta

| MrsSunshine a răspuns:

Cumpara-ti si tu un gel pentru igiena intima

| Rule a răspuns:

Este o metoda destul de eficienta - dar strictc secrete - iai cutitul si il tai = )

| TheRiff a răspuns:

Cumparati piloti cu aierisire sau cum a spus "Rule"- ia cutitul si il taibig grin

| Nucontaza a răspuns:

Spala te cu ferastraul

| DariusZzz a răspuns:

laughing))) idiot ordinar