| Dragos1234214 a întrebat:

Salut.Am si eu o problema. M-am masturbat,fara sa ejaculez,iar cand m-am dus la baie am vazut ca am pete de sange pe boxeri si pe penis,iar penisul ma ustura putin, dar cand urinez nu ma ustura. Sunt virgin, nu am intretinut relatii sexuale. Va rog ajutat-ma!

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Te-ai ranit, tragand atat de rau de cuculet.
Ia o pauza ca nu-i normal sa facia sta la o varsta atat de mica, in nici un caz nu rupe cuculetul, ca altul nu mai creste.
Spala-te cu apa calda si sapun dupa fiecare urinare, ca sa nu se infecteze, pana trece (probabil 7-10 zile).

| Emilian65 a răspuns:

Nu te mai masturba ca să nu mai ai asemenea probleme.

| Dragos1234214 explică (pentru Emilian65):

Nu o mai fac, dar vreau sa stiu daca trebuie sa fac ceva sau daca e ok ce s-a intamplat

| ShamelessQboy a răspuns:

Virginitatea ai pierdut-o atunci când ai facut prima labuta, dar chestia cu sangerarea nu este normală, ti-ai facut vreo rana?

| aurgrigor8 a răspuns:

Acum nu mai eștilaughing virgin

| Dragos1234214 explică (pentru aurgrigor8):

Vorbesti serios? Te rog sa nu o iei ca pe o gluma

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dragos1234214):

Inca esti virgin.
Iti vei pierde virginitatea atunci cand vei intra in contact direct cu o "pasarica", sau chiar.un "pasaroi".