| CuTup3u a întrebat:

Am stat cu o fata vreo 2-3 luni si m-am despartit de ea acum cateva saptamani, maine e 1martie si ziua ei de nastere si eu vreau sa o recuceresc, am pus pe cineva maine sa ii dea un buchet de trandafiri si as vrea ca eu sa ii trimit in acelasi timp un mesaj romantic si frumos, cu urare de la multi ani si sica imi e dor de ea, ma poate ajuta cineva cu un mesaj romantic sa ii ajunga la inima si sa o impresionez?

Multumesc anticipat

6 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Scrie ce simti tu, si ce iti trece prin cap in momentul ala. Nu incerca sa o impresionezi cu mesajele de la altii. Eu nu apreciez asa ceva si cred ca nicio fata.

Ps. Cred ca ar fi mai frumos sa ii daruiesti tu buchetul, nu altcineva. Asa o sa ii poti spune in fata ce vrei sa ii transmiti printr-un mesaj. Ar vedea si ea daca esti sincer si puteti vorbi mai multe.

| CuTup3u explică (pentru Aasdfghj):

Fosta prietena vorbeste cu alt baiat, dar stiu ca la mine tine... asa ca nu pot sa vorbesc fata-n fata cu ea...

| neutrino a răspuns:

Ceea ce doresti tu sa faci se numeste, in termeni populari, "izmene prin calator", ceea ce, in dragoste, un barbat nu face: asadar, ofera-i tu florile si probabil ca vei primi si un pupic proaspat.

| Emilian65 a răspuns:

Daca vrei sa o recuceresti, de ce nu-i dai tu buchetul de trandafiri? Este mai romantic sa i-l dai tu.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Pe bune laughing Mergi mai molusca personal cu buchetul. Nu este la fel daca il daruieste altcineva pentru tine.