| ProXtrem_Baiatul_1990 a întrebat:

Salut,am un prieten caruia nu i-a iesit din penis lichidul acela alb, inseamna ca are o problema sau ii va iesi mai tarziu?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ejacularea spermei se intampla la pubertate in functie de nivelul de dezvoltare al fiecarui baiat, intre 13 si 15 ani.
Deci, nu-i motiv de ingrijorare! Va creste si functiile reproducatoare se vor dezvolta si ele.
Probabil ca se dezvolta un pic mai incet ca tine, de aceea nu iese inca sperma.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce iti faci tu probleme pentru sperma prietenilor? E mai penibila intrebarea pusa asa decat daca spuneai ca e vorba de tine

| Necunoscut112 a răspuns:

Tie ti-a iesit lichidul ala?

| Satango a răspuns:

Ejacularea prietenului tău nu este un fapt obligatoriu în cazul oricărui fel de sex.
Nu iese mai târziu, nu iese mâine. Ejacularea are loc după ce respectivul a fost satisfăcut după limitele plăcerii lui. Depinde și de rezistența lui de a se "ține''.
Nu cred că se va ține până ''mai târziu''. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| RedBull69 a răspuns:

Depinde de varsta începe de pe la 13-14 ani asa numita sperma la 11 ani 12 te joci afara cu mingea mergi la furat la cirese sau visine ce vreti voi dar asta a fost acum cativa ani acum va faceti **** de la 10 ani si vreti sa va iasă sperma