| andreicristian993 a întrebat:

Am vorbit un baiat de 19 pe ani pe grindr si am stabilit sa ne intalnim vineri pentru a-i face oral ( si eu sunt tot baiat). Este prima data pentru mine si pentru el(cu un baiat) si amandoi vrem sa vedem cum este. Baiatul este din acelasi oras cu mine desi nu l-am vazut niciodata. Ce credeti? Ar trebui sa merg? Ce atitudine ar trebui sa am? Am foarte mari emotii si nu stiu ce sa fac.

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Doamne fereste ce dezaxați sunte ti, ce plăcere gasesti sa i faci oral sau l@ba altui băiat? Esti homosexual?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu uita sa folositi prezervative, ca SIDA si alte boli cu transmitere sexuala, se iau f usor prin sex oral!

| Andreeush a răspuns:

Ești homosexual?

| Hammurabi a răspuns:

Pe bune?
Chiar îl mai întrebați dacă e homosexual?
Nu, e doar depresiv și s-a gândit că poate îi trece. laughing

| IamJoKeR a răspuns:

De ce nu faci oral unei fete? Ești pe invers?

| oricine1999 a răspuns:

Da-mi mesaj! Pot sa te ajut si putem vorbi!

| IdkAboutThis a răspuns:

Eu te-aș sfătui sa nu te duci, mai ales dacă nu știi nici măcar cum arată.Ar putea fi orice dubios in spatele profilului. Există și posibilitatea să nu-ți placă de el si să nu o faci din plăcere. Dacă nu vrei să te expui înca ar trebui sa fii foarte atent cu cine te vezi.Eu aș încerca să-l cunosc mai bine înainte de a experimenta asta și să știu ca pot avea încredere.