| Ionut_Bogdan_1999_OFMU a întrebat:

Salut, as avea nevoie de niste sfaturi, am 19 ani insa nu am avut vreo relatie pana acum, nu stiu ce sa fac, incerc sa ma bag in seama cu fetele pe net insa nu primesc decat "eternul" seen, nu stiu daca e aspectul fizic sau doar moda secolului 21, as vrea sa stiu cum as putea sa-mi fac o relatie?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Să ghicesc, le scrii „bună ce faci?", felete primesc mesaju ăsta de la vreo 10 tipi diferiți pe zi, de ce să te aleagă pe tine și nu pe altul dacă ai exact aceeași introducere? Învață să fii original în abordare ca să atragi atenția

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fa muschi sa vezi cu toate nu-ti da sheen - interesul material e pe primul loc la ele. Restul trebuie cautate prin locuri sarace unde nu au conditii de trai decent.

| Violleta2022 a răspuns:

Incearca sa-ti faci o relatie reala, ca cele virtuale sunt de pierdut timpul.
Sunt mii de fete pe strada si tu te plangi ca nu le vezi?

| Sofer a răspuns:

Încearcă și în viata reala dacă online ai doar esecuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu îți găsești jumătatea, încearcă două sferturi. Sau poate te-ai născut tu întreg, de asta nu îți găsești jumătatea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În viața reală.

| Michaeel a răspuns:

Ai putea sa lași fetele de pe net și sa cunoști fete fata în fata. Pe internet nu poți face relații, ci în viata reala. Încearcă sa cunoști omeni noi prin cunoștințe sau poți scoate vreo colega de școală/serviciu la o cafea.

| Anonima163333 a răspuns:

De ce nu incerci sa iti gasesti o prietena in viata reala?

| Veltorb a răspuns:

O să ai parte de relații exact când te vei stresa cel mai puțin despre ele, dacă cauți fete online ca să îți găsești iubită te asigur că mai mult de o relație superficială nu vei avea, o relație are nevoie de timp să se formeze dragostea la prima vedere e doar în povești

| TAMARA2007 a răspuns:

Continua sa incerci sa vb cu fetele si roaga-te in fiecare seara si dimineata

| Nelinazet a răspuns:

Hey dacă vreai să vorbim căutămă pe Instagram: @zeliscen