| liquidnitrogen6 a întrebat:

Salut, as avea nevoie de niste sfaturi. Sunt de aproape 4 ani cu o fata. Cu 3 ani in urma am fost silit sa ma mut din oras cu familia, la aproape 300 de km distanta, si de atunci tinem legatura. De obicei o vizitez o data pe luna. Ne intelegem foarte bine si mai avem doar un an pana cand o sa fim majori si ne vom duce impreuna la facultate. Problema e ca acum spre final e tot mai greu de asteptat si amandoi murim de dorul celuilalt. Ce sa fac? Cum as putea sa trec mai usor peste dor? Mai des nu pot sa trec pe la ea deoarece sunt limitat de scoala.

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Nu ai ce face, asta e situatia.
Banuiesc ca la facultate veti sta impreuna, vin si timpuri mai bune.
Apoi veti fi si majori, veti fi liberi sa faceti ce vreti si sa va claditi amandoi viitorul.
Sanatate si ambitie sa aveti...
Succes!

2 răspunsuri:
| Emma30555 a răspuns:

Vorbiți mai des la telefon, pe wp sa va și vedeți, țineți legătură cât puteți de mult. În secolul tehnologiei avantajul este ca va puteți vedea și pe camera. Acum mai e puțin ați rezistat atât

| ShamelessQboy a răspuns:

Ai răbdare până la facultate!