| anonim_4396 a întrebat:

As avea o întrebare mai ciudata... Cand eram mic(10 ani cred), un prieten mi-a arătat un film obscen și de atunci îmi plăcea foarte mult partea asta de "sex".Si într-o zi am vrut sa vad cum e sa îți bagi (asa) in (asa) și am făcut asta pe un băiat, la fel și el. Doar am vrut sa vad cum e... Se poate spune ca sunt gay? Adică acum sunt atras foarte mult de fete, din totdeauna am fost atras de fete, nu de băieți. Înseamnă că sunt gay dacă am făcut treaba asta?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Acea joaca copilareasca a avut loc pe fondul ''curiozitatii'' induse de acel film obscen, deci nu din cauza ca ai fi avut orientarea homosexuala, de a fi gay. Insasi faptul ca simti si te declari atras de fete si nicidecum de baieti demonstreaza in mod cert faptul ca orientarea ta sexuala este heterosexuala. Multa sanatate!

17 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu ești gay laughing pur și simplu e curiozitatea vârstei și la vârsta aia nu-ți dai seama ce faci

| Shadow136o a răspuns (pentru Adry05):

Deci...pot sta calm?

| Adry05 a răspuns (pentru Shadow136o):

Daa

| Goete a răspuns:

Bisexual, te atrag mai.mult fetele dar daca in menu apare un baiat, nici o problema.
Ai incercat din curiozitate.
Ai putea incerca si cu un cactus

| Shadow136o a răspuns (pentru Goete):

Deci sunt bi? Îmi plac doar fetele. Atât!

| Goete a răspuns (pentru Shadow136o):

Inteleg, cu baietii doar te ***.
Incerca un cactus

| GouDidodino a răspuns:

Esti gay

| Shadow136o a răspuns (pentru GouDidodino):

De ce zici? Nu îmi plac băieții

| Spartacus12345 a răspuns:

Ai facut sex cu un baiat? Oricum e normal sa fii curios. Presupun ca esti adolescent si toti ne gandim la diferite chestii de genul. Daca esti atras de fete e foarte bine

| Shadow136o a răspuns (pentru Spartacus12345):

Deci sunt gay sau?

| Spartacus12345 a răspuns (pentru Shadow136o):

Nu cred. Daca nu iti doresti sa mai faci asta cu vreun baiat, nu vad de fe ai fi. Oricum ti-ai pierdut virginitatea cu un baiat

| Shadow136o a răspuns (pentru Spartacus12345):

Și sunt gay?

| Spartacus12345 a răspuns (pentru Shadow136o):

Nu ua, ce nu pricepi? Esti bi daca ti-a placut sexul cu el. Atat

| Miclaus69 a răspuns:

Eesti prost baiatu meu