| Bandit009 a întrebat:

Salut, as dori sa iau Maraton Forte, cu, cat timp inainte de actul sexual se ia?

8 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Citeste prospectul medicamentului respectiv si urmeaza-l intocmai.

| Bandit009 explică (pentru Emilian65):

Nu am prospectul, daca il are cineva sau daca STIE CINEVA CU, CAT TIMP SE IA INAINTE VA ROG SA IMI SPUNETI.

| Emanuelchiriac a răspuns (pentru Bandit009):

Se ia cu. Cu 2 ore. Inainte. De. Contractul sexual. Dar sa stii am luat si eu da nu-s buni de nimic

| Bandit009 explică (pentru Emanuelchiriac):

Deci nu te-a tinut mai mult sa inteleg?

| HadesSs a răspuns:

Esti asa batran incat sa ai nevoie? Sau care e scopul pentru care il iei?

| Bandit009 explică:

Am auzit ca ajuta la durata actului sexual si m-am gandit sa incerc

| HadesSs a răspuns (pentru Bandit009):

Pai o sa iei o pastila si o sa stai numai in erectie, e dispusa prietena ta sa suporte consecintele?laughing

| Bandit009 explică (pentru HadesSs):

O sa fie nevoita?