| anonim_4396 a întrebat:

As dori si eu sa stiu daca este normal ce mi se intampla.Sunt baiat, am 16 ani si sunt putin ingrijorat de penisul meu.Sunt multumit de marime (17cm), curbat putin spre stanga (ma bucur ca de curand am aflat ca e ceva normal), dar mi-e frica sa nu am cumva vreo disfunctie erectila fiindca in erectie acesta nu este (cum am auzit de cele mai multe ori) indreptat in sus, sau paralel cu solul. indreptat in jos, aprox. 45 de grade straight face. incep sa ma ingrijorez.De 1 luna fac exercitii Kegel fiindca am descoperit ca ajuta la prevenirea ejacularii precoce, evitarea problemelor de prostata si fermitatea penisului, ceea ce aveam nevoie, dar nu observ nici un rezultat. Este nevoie sa ma duc la un control la un cabinet de gilecologie sau urologie? Va rog, doresc un raspuns. O zi buna!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| justme94 a răspuns:

Ma gandeam ca ar fi o varianta ceea ce ai spus tu dar nu credeam ca e adevarat, fiindca de cand sunt mic dorm pe burta cu el in jos.thinking multumesc mult. sper sa meargalaughing

| RedBull1 a răspuns:

La mine tot asa, nu e nimic grav