| bleahudenis a întrebat:

As vrea o intrebare... Este o fata de care imi place foarte mult... Fata e mai timida si mai haioasa. Ma poate ajuta cineva cum sa o abordez ca sa ma placa si ea (Suntem si colegi si! amici dar nu apropiati!

Răspuns Câştigător
| misty a răspuns:

Pai.a.r trebuie sa vb mai mult cu ea:mai vb pe mess la tel si kesty deastea...intro zi fa-ti curaj si invit-o la un suc sau ceva, daca zice da tocmai ai facut primul pas, daca va simtiti bine nu ezita sa mai faci asta odata.winking. Iar cand consderi ca v-ati apropiat destul demul fa-ti curaj si intreab-o:Vreai sa fi iubita mea? :X

2 răspunsuri:
| alinaWalina a răspuns:

Pai...incepe asa.cand cineva se ia de ea tu i'ai apararea, vorbeste mai mult cu ea, fa cumva sa deveniti prieteni buni, ori ce ai face NU FII DISPERAT! o fata nu trebuie sa vada asta la un baiat (si invers)apoi iesiti undeva, si cand consideri tu ca e momentul potrivit intreab'o daca vrea sa fie cu tine
pa pa
bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaa pai...ar trebui sa. da sti ce? Ascultama cum am facut eu deci:Am suna-to apoi ea a raspuns m-am rusinat ffffff tareeee dar.pana la al 3-lea telefon ii sp eu:Vreisafiuiubitu tau? Iar apoi in momentu acela ea a rasp. DA! apoi m-am usurat profund.gata povestea. Dar dupa mine faci cum vreiwinking