| creeeper a întrebat:

As vrea sa aflu niste raspunsuri la intrebarea : "De ce unii oameni, care au sansa sa se indragosteasca si sa formeze cu cealalta persoana un cuplu, nu profita de situatie? De ce dau cu piciorul?"

6 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

C-asa-i omul.

| Manfred a răspuns:

Pentru ca la ei primeaza ratiunea...si nu niste chestii abstracte ca sentimentele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intotdeauna faci ceea ce simti, nu ce ai vrea sa faci.Niciodata nu stii ce iti ofera viata.Numai bine.

| Fantastic7 a răspuns:

Din destule motive.Cel mai frecvent: persoana respectiva e indragostita de alta.
Dar, in fine, pe urma ii va parea rau.

| creeeper explică:

Am omis faptul ca persoana care-si bate joc de asemenea ocazii este indragostita de cealalta.

| Ediişor a răspuns:

Pur si simplu nu o place. Sau ii este teama sa isi exprime sentimentele...thinking