| SakonSIUkon a întrebat:

Aş vrea să ştiu cum se întreţine corect o păpuşă gonflabila. O voi primi curând, dar nu ştiu dacă sunt şi instrucţiuni de folosire pe pachet.

6 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

E trist, băiete fă-ți o prietenă sau dacă așa urgent apelează și tu la o damă de companie, dar lasă păpușile.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SG1995):

Virginel trepanat, lasa tu sfaturile.

la cum arati, nici papusile gonflabile nu suporta sa le atingi.
te reclama la politie pentru viol.

| SG1995 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cucuană oi fi eu virgin dar, spre deosebire de specimenul de mai sus eu nubsufăr de lipsă de atenție și fustrare sexuală. O seară plăcută!

| SakonSIUkon explică (pentru SG1995):

Esti cam increzut,domnule Sebastian. Unii nu isi pot face prietene,pur si simplu nu ii place nimeni si raman singuri, deci avem nevoie de asemenea jucarii ca sa scapam de energia sexuala si sa nu devenim violatori de Vaslui. Tu daca ai, normal ca nu iti mai pasa de alti ghinionisti, deci e invalid sa judeci dupa statutul tau atunci cand ai de raspuns la o intrebare pusa de cineva cu statut inferior in ceva anume, eu iti sunt inferior ca nu ma plac fetele, simplu.

| SG1995 a răspuns (pentru SakonSIUkon):

Măi și eu sunt singur dar, mi se pare mai okay să mă masturbez decât să folosesc o păpușă, în cel mai grav caz fac sex contra-cost, dar măcar îmi mai păstrez puțina demnitate masculină.

| OMFGConrad a răspuns:

O scoți în mall de 2 ori pe săptămână și ai rezolvat problema.