| VictorDragnescu a întrebat:

As vrea sa va intreb daca voi v ati masturbat vreodata alaturi de prieteni. Eu am facut o dar cu ceva timp in urma. Voi v ati masturbat asa si daca da cum a fost?

7 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Ba, daca prietenii sunt baieti esti cam homo laughing
daca erau si fete pe acolo sau in cel mai fericit caz ( spre vise ) doar fete..atunci nu e nimic rau in asta

| SG1995 a răspuns (pentru Alexandru0007):

Eh, de fapt nu e chiar ceva homo, dacă ești destul de dezinhibat să te masturbezi cu alți de față atunci sigur ai curaj să o faci cu o tipă, și crede-mă dacă ești virgin, contează mult curajul.

| mihai69 a răspuns:

Da. E foarte excitant, mai ales dacă o faceți reciproc (unul altuia).

| WaterDrop a răspuns:

Nici nu ma gandesc sa o fac altfel, pentru ca asa este frumos. Daca tu te bucuri de ceva, imparte cu aproapele tau.

De obicei ies pe geam si strig la vecinu. "Niculeee, hai ca e timpul, adu si stickul de memorie cu tine ca am gasit ceva nou!"

| SG1995 a răspuns (pentru WaterDrop):

Ești prea comic man, la cei 11 ani ai tăi ai o gândire laughing

| WaterDrop a răspuns (pentru SG1995):

Da, m`am dezvoltat rapid, ceilalti copii rad de mine si ma arata cu degetul la scoala sad

| SG1995 a răspuns (pentru WaterDrop):

Puștiule ești comic și deștept, lasă-i să râdă, nu merită să-ți bați capul mai ales când ești încojurat de cocalari, pentru care viitorul înseamnă doar o petrecere bună cu sex, manele și bătură și o viață trăită haiducește ( cel puțin așa văd ei acum viața ), vorba vine că dacă dacă îți pui mintea la contribuție tu ai potențial.