| LucianMAAHH a întrebat:

Salut, as vrea si eu sa stiu, ca azi am facut sex cu o fata si am facut anal si eu as vrea sa stiu daca mai sunt virgin... ea zice ca mai sunt fiindca nu a fost in "cea din fata".

Răspuns Câştigător
| Horus35 a răspuns:

Nu mai ești, nici ea. Există o diferență între virginitate și deflorare.

13 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Zice greșit - nu mai ești.

| Emilian65 a răspuns:

Da, mai esti esti virgin.

| Andreeush a răspuns:

Evident că nu mai ești virgin.

| HadesSs a răspuns:

Nu are nici o legatura, primul contact sexual de orice natura ar fi el teface sa nu mai fi virgin happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai ești

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Nu mai esti

| GouDidodino a răspuns:

Depinde daca ai facut anal tu sau ea.

| mitzok a răspuns:

Baietii nu sunt virgini, este doar prima data(nu se schimba nimic in corpul tau fizic), in schimb, fetele cand fac in vagin cu penetrare, li se rupe himenul

| Maddelinn a răspuns (pentru mitzok):

Nu li se rupe nimic, puiule. Himenul trebuie sa aiba un orificiu oricât ar fi de mic pentru a permite lichidului menstrual sa se elimine. Nu mai credeți tot felul de abureli si concepții prăfuite. Da, este adevărat ca in momentul întreținerii unui contact sexual mușchii vaginului sunt forțați sa se dilate, de acolo si o posibila durere, dar in niciun caz nu vorbim de ruperea himenului

| mitzok a răspuns (pentru Maddelinn):

Asta voiam sa zic, dupa prima data, himenul are un orificiu mai mare, sper ca am zis corect

| Alexxiax98 a răspuns:

Eu cred ca mai esti virgin.

Răspuns utilizator avertizat