| SufferBoy a întrebat:

Aseara m-am certat cu o fata de care imi placea de ea. Totul a inceput cand i-am zis ca o plac. Ea mi-a zis ca nu va fi nimic intre noi si mi-a dat block. Iar de aseara nu mai pofta de mancare.
Sa am vreo boala la stomac sau e din cauza ca m-am certat cu ea? Recunosc m-a durut destul de tare cand mi-a dat block

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Ea tea vrut ca catel tu ca iubit, asa ca ti-a dat adio, foarte bine ca ai spus asta, e de apreciat, asa sa faci mereu, te doare din cauza refuzului, nu esti catel esti mascul

4 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Probabil esti putin suparat din cauza refuzului ei.
Pune-ti ordine in ganduri, si in scurt timp o sa-ti treaca.

| ywar a răspuns:

Stai linistit, mai exista si altele. Si iti mai spun ceva: nu strica orzul pe gaste!

| Necunoscut112 a răspuns:

Nu ai nicio boală, estidoar supărat. O să îţi treacă.

| Subsemnatul123 a răspuns:

Mai bine ti-ai vedea de viata decat sa te mai gandesti ca ai fost refuzat de asa o zdreanță. Pur si simplu nu merita, te consumi fix degeaba daca din cauza asta nu mai poti nici macar manca, asta in timp ce pe ea o doare fix in unghie de tine. Eu nici nu m-as mai uita la ea cand o vad pe strada in locul tau.