| giorgiooo a întrebat:

Salut, astazi am facut dragoste cu prietena mea, chestia este ca inainte am facut preludiu, cred ca in acel preludiu am ejaculat putin, dupa m-am protejat si am facut-o, chestia este ca nu mi-a venit sa-mi dau drumul, cand am facut preludiu eram putin umed, dar nu ejaculasem normal, ca in timpul actului, sa am vreo alta problema?

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da, poate ai alta problema. Consulta un medic urolog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai nicio problema.

| giorgiooo explică (pentru anonim_4396):

Dar stii cumva ce s ar fi putut intampla de nu mi-a mai venit si dupa act?

| Ștefaniq a răspuns:

Ah, a fost o ejaculare "stricată". Se mai întâmplă când ești pe cale să ejaculezi și cineva sau ceva îți "strică" stimularea. Corpul o simte ca pe o ejaculare, de aceea n-ai ejaculat în timpul sexului. Nu prea ai de ce să-ți faci griji dacă nu ți-a curs mai nimic.