| Alexandrucostea8877 a întrebat:

Salut! Astăzi am fost pe afara cu o fata si ne am sarutat, ea pipăindu-ma acolo jos. Având pantaloni pe mine nu stătea prea ok penisul si ma cam durea.
Cand am ajuns acasa am observat ca prepuțul este umflat, pare ca ar avea aer inauntru. aveti idee ce este si cum se poate trata?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai avut si tu o erectie si te-ai si speriat?

| Emilian65 a răspuns:

Nu este nimic grav. este o mica umflatura care a aparut in urma erectiei pe care ai avut-o cand fata te-a pipait la penus. In cateva zile va disparea si totul va fi ok. Spune-i fetei sa nu te mai pipaie asa tare ca dupa aceea ai dureri mari la penis.

| MValentin a răspuns:

Probabil s-o fi umflat o vena, nu am idee. Ar trebui sa se traga, vezi in următoarele zile chiar maine cum evoluează inflamația