| Nimeni1231 a întrebat:

Salut, astazi am vrut sa am primul act sexual cu partenera mea, am avut emotii si nu a mers chestia, moarta totala, de ce?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Na stiut sa te preludizeze ca sa se intareasca

| Violleta2022 a răspuns:

Din cauza emotiilor, evident

| corbulalbrosu a răspuns:

Emotiile ti-au afectat starea psihico-mintala, ceea ce a generat starea de teama si neincredere ca vei reusi din prima si acest lucru a provocat esecul. Data viitoare va fi mult mai bine, cu conditia ca inainte de a incepe actul sexual, neaparat sa intretii un preludiu destul de lung, prin care sa te pregatesti mai ales psihic la ceea ce se va intampla. Succes!

| Emilian65 a răspuns:

Cauza? Emotiile puternice pe care le-ai avut.

| MariaEcaterina99Y a răspuns:

Emoții. Clar. ‘)) Mai încerci și data viitoare și ei bine, cu puțin noroc o sa mearga. ‘))