| blue-star a întrebat:

Astazi, baiatul de care sunt indragostita m-a intreat daca vreau sa avem o relatie serioasa.
Eu am acceptat, pentru ca eu il iubesc si el ma iubeste pe mine.
Dupa ce am terminat de vorbit, eu am inceput sa ma simt cam naspa.
Care este motivul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok sigur ca te simti naspa e logic... dar il iubesti si va trece probabil ca vreo cateva zile te vei simti prost in preajma lui, doar pana te obisnuiesti cu idea ca sunteti impreuna

10 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Poate ca, daca nu ati facut sex pana acum, acest lucru urmeaza! Sau poate te-au luat fiorii gandindu-te ca el s-a referit la casatorie, copii! Si acest lucru presupune printre altele si monogamia!

| Vizitiul a răspuns:

Ai aflat ca n-avea bani?

| Ирина19 a răspuns:

Pai pentru ca uneori cind obtii ceea ce vrei ai impresia ca nu mai vrei chestia data, imagineazati cum ar fi sati zica ca nu mai vrea nimic cu u sa vezi cum te trezesti la realitate big grinii ceva temporar, stai linistita, sau daca asa ai sa te simti si mai tirziu ar fi bine sa zici stop!

| Damian a răspuns:

Menstruatia?confused

| blue-star explică:

Eu am 13 ani...big grin

| Fifylici a răspuns:

Pai noi nu avem de unde sa stim asta, dar poate te-a luat pe nepregatite si na a fost mai spontan, asa se intampla de obicei ai un gol in stomac...

| FataTPUpunctRo a răspuns:

Pai nu stiu thinking poate ca inca nu esti pregatitta emotional... sau vorba lu "just girl" atunci cand iti doresti ceea ce ai cand ai nu-l mai vreilaughing

| ĐǿŁŁY a răspuns:

Cati ani ai?

Poate ca ai acceptat prea repede.

Dar daca-l iubesti nu vad de ce te-ai simtit naspa...

| Picss a răspuns:

Poate ca nu sti daca ai facut alegerea corecta, nu sti daca ai facut ce trebuie, nu te simti pregatita peentru o relatie serioasa(cunosc sentimentul)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca doar ai avut emoti, stai linistita!