| Andrei5677 a întrebat:

Astazi i-am bagat degetul iubitei mele cu sperma uscata in vagin aceasta poate ramane insarcinata?(tin sa mentionez ca nu era in perioada fertila)

4 răspunsuri:
| stef87 a răspuns:

Sperma uscata nu inseamna spermatozoizi morti 100% https://www.reginamaria.ro/......-ejaculare citi, bai, inainte de a da info gresite! Deasemenea, faptul ca nu era in perioada fertila nu inseamna ca nu poate ramane gravida, SUNT DOAR SANSE MULT MAI MICI!
Ce sa zic, incercati cu toti acest joc "degetica cu sperma uscata" daca ziceti voi ca nu e niciun risc, spor! De ce dracului v-o manca in cur sa va complicati atat, nu stiu!

| corbulalbrosu a răspuns:

Avand in vedere faptul ca sperma era uscata (deci spermatozoizii sigur morti) si de asemenea si mentionarea expresa ''degetica'' a avut loc in perioada fertila a ciclului menstrual, reprezinta doua informatii mai mult decat suficiente pentru a trage concluzia certa si sigura ca intr-o astfel de situatie formarea sarcinii devine total/complet/absolut... IMPOSIBILA. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu era in perioada fertila nu poate sa ramana gravida.

| sofisis a răspuns:

De ce ai baga degetul cu sperma uscata in vaginul ei? Pe bune?
Si da, mereu exista riscuri.