| MihaiPopescu445 a întrebat:

Astazi o sa am primul sarut cu iubita mea. Nu imi este frica sau ceva, dar vreau sa stiu cum ar trebui sa o sarut, sa o fac sa ii placa. Ne-am cunoscut prin intermediul unei prietene. Deci, cum ar trebui sa incep când ne vedem, ce sa ii spun, cum sa o sarut, asta ma intereseaza cel mai mult.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ar trebui să te gândești la asta, pur si simplu o faci atunci pe moment, asta iti va mării șansele de reușită. În fond e doar un sărut, nu un examen de capacitate sau mai știu eu. Succes!

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sarutul nu se invata, fiindca nu avem cum sa-ti explicam ceea ce nu stim, asta depnzad de fiecare persoana in parte, cum simte el si ea.
Incercati si vedeti cum va place la amandoi.

| Sofer a răspuns:

Sărutul vine de la sine când sunteti unu lângă altul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, ii spui ca te bucuri sa o revezi, vorbiți puțin și o surprinzi cu un sărut. Succes!

https://www.wikihow.com/Kiss-a-Girl
https://www.wikihow.com/Kiss-Someone-for-the-First-Time

| Hollyg a răspuns:

Sa o surprinzi cu un pupic! Nu aștepta pana o conduci acasa, pentru ca fetele sunt sătule de clișee. Vorbește cu ea deschis, relaxat, încearcă sa povestești ceva amuzant... si cand vezi ca toata atenția ei este spre tine, ii dai un pupic si vezi cum reacționează! Nu uita sa ai gurița fresh! Good Luck! ☺️

| Lecorbusier a răspuns:

Fii atent la sfarsitul intalnirii o apuci GENTIL de fata te uiti in ochii ei ctv secunde sa vezi daca se indeparteaza sau se baga si ea si bam

| MihaiPopescu445 explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri. Intalnirea a mers bine si s-a lasat cu saruturi frantuzesti din a 3 a din zi din care ne cunoaștem?

| zimbabue a răspuns:

Văd târziu acest mesaj dar voiam sa raspund. Ești un băiat super din ce îmi dau seama, nu îmi fac probleme. Sper ca totul a decurs cum ți ai dorit și o sa fiți împreuna cât mai mult timp. ❤️❤️