| anonim_4396 a întrebat:

Salut ati face dragoste cu o persoana imobilizat in scaun rulant din punct de vedere sexual este potent?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca as fi intro relatie cu persoana respectica normal ca as face.

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA, intretinerea de acte sexuale cu o persoana fizica este un gest normal. Infirmitatea fizica nu reprezinta un motiv de a refuza sau impiedica intretinerea unor contacte sexuale. Exista multe astfel de persoane care au familie si procreaza. Multa sanatate unor astfel de persoane!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-ai amintit de asta :)).

https://www.youtube.com/watch?v=Q4qLth3Pc0A

| OMFGConrad a răspuns:

DA, nu văd de ce nu aş face?!