| babqbqb a întrebat:

Salut, azi am avut contact sexual protejat cu prietenul meu. Si-a dat drumul in prezervativ, pe urma s-a spalat dar nu a urinat. Dupa cateva minute i-am făcut oral dar nu destul incat sa se termine. Dupa am avut din nou contact sexual protejat si eu am scuipat in palma si am dat in zona mea intima pentru a lubrifia mai mult.
Poate suna penibil dar, este posibil sa fi dus resturi din sperma din lichidul preejaculator (de la oral) in vagin?
Am de ce sa ma preocup?
Fara hate sau misto-uri dacă se poate.

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu sunt sanse sa devii mamica.

| Sofer a răspuns:

Stai fără griji ca nu a ajuns niciun spermatozoid în zona vaginului.

| Paul754880338 a răspuns:

Nu ai de ce sa te ingrijorezi!

| anarosca78 a răspuns:

Spermatozoizii nu rămân în cavitatea bucală pentru că intră în contact cu mulți alți factori și mor.Nu sunt sanse de sarcină.

| Ovd9621 a răspuns:

Ce iti mai place oralul?

| playarboy a răspuns:

Si daca ar fi ajuns... nu e suficient pentru o sarcina. plus ca sperma isi pierde din proprietati la contact cu oxigenul