| NubleReapper a întrebat:

Salut,azi am fost la meditatii la romana si acolo profa mai era cu doua fete de la o scoala vecina(nu le cunosteam)iar una dintre fete se tot uita la mine(dar cand intorceam capul spre ea se intorcea)si isi musca buza...
Credeti ca ma place?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca ai reusit ca prin simpla prezenta sa-i fi atras atentia asupra persoanei tale. Incearca sa intri in vorba cu ea fiindca doar asa iti vei da seama daca accepta/doreste sa discutati si in particular. Este posibil ca procedand asa sa ai parte de ....Succes!

1 răspuns:
| Againrip a răspuns:

O mânca buza in timp ce se uita la ceva sigur nu te place!