| FaraNumeCaSeAfla129373749 a întrebat:

Salut, azi la scoala a venit colega de banca sa imi spuna daca ma pun cu cea mai buna fata din clasa. Si prima oare nu am raspums si am plecat in pauza. In pauza vi toare ma intrebat din nou si i-am spus ca nu stiu si ca ii zic maine. Ea spunandu-mi cafata aia ma place mult. Si acum eu ce trebuie sa fac? Mie nu imi place in mod deosebit doar am vb cu ea 4-5 zile prin mesaja. A si sa mai si despartit de iubitul ei ieri. Si azi BOMBA. Deci va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| bombarara a răspuns:

Poti sa ii explici ca nu esti pregatit pentru ceva serios, ca vrei sa ti vezi de scoala.

1 răspuns:
| FaraNumeCaSeAfla129373749 explică:

Daca ma intreaba daca sa fiu ce ea cum ii pot spune nu dar fara sa o ranesc?