| Adergro a întrebat:

Azi noapte am avut polutie nocturna și când am ejaculat, m-am trezit si am văzut o pata pe cearsaf și cearșaful fiind subțire sperma a trecut prin cearsaf și a intrat în pat.
Întrebarea mea este:dacă au trecut cam 10-11 ore sperma mai are vreun efect? Pe cearsaf exista o pata gălbuie, știu ca se duce la spălat dar acea sperma mai are vreun efect? Va rog sa ma luați în serios și fara jigniri.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este polutie nu politie. La ce efect te referi? Ca ramai insarcinat? Nicidecum. Se va usca si va fi ca apretul. Mama ta va intelege daca va vedea.

| Adergro explică (pentru darrio2007):

Mulțumesc!
Autocorectorul meu e cam prost și îmi tot corectează cuvintele corecte.

| corbulalbrosu a răspuns:

In mod absolut sigur, au murit absolut toti spermatozoizii care au existat in sperma ejaculata, in momentul in care pata/urma lasata de sperma s-a uscat complet. Viteza de uscare a spermei se produce in functie de conditiile de temperatura si umiditate existente in acea locatie. Sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Ce efect să aibă?!? Adică față de momentul când e proaspătă - la ce anume te aștepți? să facă (sau nu)?

| minrest a răspuns:

Ai spus ''noapte'' de trei ori, ''azi-noapte'', ''polutie'' si ''nocturna''. Dar ma rog, ai spus de trei ori sa pricepem macar odata. Ce efect vrei sa aiba sperma? Doar nu o sa isi bage nimeni cearceaful. Si de ce nu ai spalat zona? Stii, ca sa scapi de corpul delict.